Privatumo politika ir taisyklės

Šios privatumo taisyklės reglamentuoja pagrindinius principus ir tvarką, kuriais remdamasi MB DVIRAČIŲ SALA  tvarko pirkėjų asmeninius duomenis interneto parduotuvėje.

Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos „Asmens duomenų teisinės apsaugos“ įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti.

Atsiskaitymas už prekes, kurias įsigysite mūsų internetinėje parduotuvėje  vyks per Jūsų pasirinkto banko internetinę bankininkystės prieigą.

Asmeninių duomenų rinkimas

Svetainėje esančiose užsakymų ar registracijos formose pirkėjų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir kitą registracijos formoje nurodytą informaciją), susipažinti su taisykles ir patvirtinti, kad sutinkate su jomis. Šie duomenys naudojami:

•    vykdant Jūsų užsakymus ar užklausas;

•    susisiekti su Jumis, jei MB DVIRAČIŲ SALA  darbuotojams kiltų kokių nors klausimų;

•    išspęsti problemas susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;

•    prisijungti prie pirkėjo paskyros ar sekančiuose pirkimuose, išvengiant pakartotino duomenų suvedimo.

Pirkėjas registracijos formoje turite pateikti teisingą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje bus pateikta netikslūs, melagingi ar klaidinantys duomenys, MB DVIRAČIŲ SALA  parduotuvės personalas turi teisę anuliuoti pateiktą užsakymą.

Norime Jus informuoti, kad MB DVIRAČIŲ SALA parduotuvės  personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.

Prieiga prie asmens duomenų, jų pataisymas ir ištrynimas

 Registracijos formoje asmens duomenis pateikęs pirkėjas turi teisę reikalauti, kad nemokamai pataisytume visus jo asmens duomenų netikslumus. Kiekvienas klientas, prisijungęs prie savo paskyros, gali susipažinti su savo duomenimis, juos pasitikrinti, keisti.

Prašymą dėl prieigos, pataisymų ir netikslumų galite siųsti elektroniniu paštu info@dviraciusala.eu . Prašyme aiškiai nurodykite savo vardą ir pavardę, vartotojo vardą.

Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims ir duomenų apsauga

MB DVIRAČIŲ SALA  parduotuvė neperduoda Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, negavusi Jūsų atskiro sutikimo, išskyrus LR įstatymų nustatyta tvarka. Naudojame šiuolaikinius patikimus apsaugos mechanizmus, kurie tik šiuo metu yra rinkoje prieinami. Mūsų pasirinktas duomenų perdavimo protokolas, užtikrinantis perduodamų duomenų saugumą internete, yra protokolas SSL (Secure Socket Layer). SSL saugumo protokolas apima perduodamų duomenų šifravimą ir iššifravimą, serverių autentifikavimą ir pranešimo vientisumo kontrolę. Jis yra įdiegtas daugelyje populiariausių interneto naršyklių ir Web serverių.

Draudžiama be raštiško MB DVIRAČIŲ SALA  sutikimo naudoti bei platinti www.dviraciusala.eu, www.dsala.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kituose interneto tinklalapiuose, taip pat žiniasklaidos priemonėse.

Turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo sąlygas apie tai pranešę www.dviraciusala.eu (www.dsala.lt) tinklalapyje. Jei Jūs šias sąlygas pakeitus naudojatės Parduotuvės paslaugomis, laikome, kad sutikote su sąlygų pakeitimu.

Šioms privatumo taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

 Prekių įsigijimo taisyklės

Norėdami įsigyti prekę iš internetinės parduotuvės www.dviraciusala.eu (www.dsala.lt) privalote prisijungti prie internetinių parduotuvių registracijos puslapių ir suvesti būtiną informaciją. Suvesta informacija (vardas, telefono numeris ar elektroninio pašto adresas) reikalinga, kad MB DVIRAČIŲ SALA personalas galėtų susisiekti su Jumis, aptartų  prekių pristatymo bei atsiskaitymo būdą, dominančią Jus informaciją apie užsakytas prekes. Suvedus būtiną informaciją ir užsakius prekes, MB DVIRAČIŲ SALA personalas artimiausiu metu susisieks su Jumis nurodytu telefonu, ar elektroniniu paštu.

Užsakius prekes Jūs neįsipareigojate jas pirkti iki tol, kol neatsiskaitėte susitartu būdu.

Kita

Draudžiama be raštiško MB DVIRAČIŲ SALA sutikimo naudoti bei platinti   esančią tekstinę ir grafinę informaciją kituose interneto tinklalapiuose, taip pat žiniasklaidos priemonėse.

Garantijos

MB  DVIRAČIŲ SALA  įsigytiems dviračiams taikoma suteikta  gamintojo garantija, kuri galioja su prekės įsigijimą įrodančiais dokumentais.
Įvykus garantiniam atvejui, prekė su įsigijimo dokumentais turi būti pateikta MB DVIRAČIŲ SALA arba gamintojui, kurio adresas ir sąlygos nurodytos garantinio aptarnavimo dokumente.

Užsakant prekes internetinėje parduotuvėje www.dviraciusala.eu jas gausite supakuotus originalioje gamintojo pakuotėje, jei nenurodyta kitaip arba neužsakyta papildoma surinkimo paslauga. Tik teisingai ir tinkamai supakuotas dviratis gali būti saugiai sandėliuojamas ir transportuojamas.

Dviratis originalioje pakuotėje dažniausiai būna su nuimtu priekiniu ratu, neįstatytu balneliu, vairu bei nesusuktais pedalais. Dviračio surinkimas nėra sudėtingas procesas ir tam reikia tik keleto įrankių.

Nuvažiavus su dviračiu apie 100 km yra rekomenduojama atlikti dviračio apžiūrą – sureguliuoti pavarų perjungimo ir stabdžių sistemas, suvaržyti ir patikrinti kitus mazgus. Turint tam tikrus techninius sugebėjimus, tai galima atlikti pačiam arba už papildomą mokestį šią paslaugą gali atlikti MB DVIRAČIŲ SALA specialistai. Dviratis yra mechaninė transporto priemonė, todėl ši apžiūra yra būtina norint saugiai ir teisingai eksploatuoti įsigytą dviratį bei išvengti galimų gedimų ir susižalojimo.

Sugedus MB DVIRAČIŲ SALA parduotuvėje įsigytam dviračiui, visų pirma susisiekite su mūsų specialistais telefonu (8-630) 06 996 arba elektroniniu paštu info@dviraciusala.eu, kad būtų identifikuota gedimo priežastis bei nuspręsta dėl jų pašalinimo priemonių ir galimybių. Sugedusį dviratį ar kitą prekę į MB DVIRAČIŲ SALA pristato Pirkėjas. Pasitvirtinus, kad gedimas įvyko ne dėl mechaninių pažeidimų ar netinkamo naudojimo, bet dėl gamintojo defekto, mes per kaip įmanoma trumpesnį laikotarpį pakeičiame prekę nauja tinkamos kokybės preke arba ją suremontuojame.